Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Powiadomienia/Nieobecności 
Autor Wiadomość
Half-Saiyan

Siła: 27
Szybkość: 28
Energia: 19
Wytrzymałość: 30
Inteligencja: 10
Punkty życia: 420
Punkty Ki: 190
Poziom Mocy(PL): 394
PT: 25
CP: 120
Post Re: Powiadomienia/Nieobecności
Z powodu choroby, moje wpisy mogą być nieregularne, np. przygoda z Harim. Organizm odmawia posłuszeństwa, ale postaram się w miarę systematycznie dawać posty.

Here I am yeah this is me, a proud man without shame - what you see is what you get, a lion you can't tame! I just want to live my life and do the things I do - and I don't need someone judging me and especially not you!

2 sie 2015, o 09:02
Half-Saiyan

Przepraszam za wczorajszą nieobecność, zatrzymały mnie sprawy prywatne.

Here I am yeah this is me, a proud man without shame - what you see is what you get, a lion you can't tame! I just want to live my life and do the things I do - and I don't need someone judging me and especially not you!

13 sie 2015, o 08:04

Siła: 3
Szybkość: 5
Energia: 4
Wytrzymałość: 3
Inteligencja: 0
Punkty życia: 90
Punkty Ki: 120
Poziom Mocy(PL): 63
PT: 0
CP: 5
Byłam za miła, zbyt pobłażliwa. "Bo zupa za słona"
Baw się sam Mard skoro masz robić gnój za to, że nie dostałeś co chciałeś :P
Pieprzony egoista z ciebie i psuj.
Szukaj se nowego adma, ja nigdy nie byłam dobra w te klocki.

Żegnam

21 sie 2015, o 23:06
Half-Saiyan

Siła: 8
Szybkość: 13
Energia: 6
Wytrzymałość: 5
Punkty życia: 70/70
Punkty Ki: 60/60
Poziom Mocy(PL): 125
PT: 13
CP: 42
Czasami mogę być nieobecny z powodu problemów z przeglądarką. Nie mam pojęcia co się z nią dzieje.

Obrazek

25 sie 2015, o 12:59
Half-Saiyan

Miałem wypadek, dlatego nie jestem obecny na forum. W przeciągu kilku dni pewnie się pojawię. Przepraszam Tarrpi, że wstrzymuję nasz sparing. Ale jeszcze nie mam siły odpisywać. Zrobię to jutro. Sorki.

12 wrz 2015, o 11:37
Half-Saiyan

Szybkość: 29
Energia: 28
Wytrzymałość: 15
Punkty życia: 210
Punkty Ki: 280
Poziom Mocy(PL): 380
PT: 20
CP: 107
Tutaj zaczęła się moja przygoda pbf. Mam wiele dobrych wspomnień o tym forum. Lubiłem wielu graczy, lecz zdarza się, że wśród pięknych kwiatów rosną chwasty. Przez jednego z nich zwiędłem, lecz moje nasionka poleciały na inny trawnik.

Tłumacząc to na Polski: Odchodzę.

Zacznijmy od pewnej osoby, która jedynie niszczyła to forum, niczym zielarz zatruwający leki swojej produkcji. Może i twój dowód wskazuje, że ukończyłeś 18 lat, może i masz pracę i wolno ci pić alkohol, ale w moich oczach jesteś zwykłym dzieckiem. Mówię o tobie, Mateuszu, kryjący się za nickiem Mardax. Widzisz, bachory mają to do siebie, iż są uparte i zostają przy swoim zdaniu, a dyskusja nie wchodzi w grę, gdyż i tak nie znają argumentów. Często są też zazdrosne o zabawki swojego rówieśnika. Przypominają mi ciebie. Kiedy ja, Haricotto, lub ktokolwiek spróbowaliśmy się nie zgodzić z twoją opinią i podawaliśmy argumenty, ty niszczyłeś jakąkolwiek szansę na dojrzałą rozmowę mówiąc, że masz dragon soul, że jesteś administratorem, że jestem tylko dzieckiem, że planowałeś to od początku. To nie wszystko co mówiłeś, ale reszta wcale nie była mądrzejsza.

Inna sprawa jest mniej ogólna. Wiem, że powinienem dać ranom się zagoić, ale ciężko jest leczyć rany zadane nożem w plecy. Chodzi o Safari. Powiedziała mi co jej pisałeś na GG tamtej nocy. No, bo przecież ona ci była takim wielkim cierniem u boku. Przecież nic nigdy dla ciebie nie zrobiła. Była tylko problemem, tyle razy cię zdradziła w ten czy inny sposób i nigdy nie wspierała. Racja? Szczerze, to zabrakło mi już słów by opisać co ty zrobiłeś. Na twoim miejscu robiłbym wszystko, by utrzymać kogoś takiego jak ona jako przyjaciela.

Teraz coś co mnie martwi. Jest to związane zarówno z twoim zachowaniem na SB jak i na GG Safari. Dzieci biorą sobie wszystko do serca, od małej obelgi, aż po to czy mają teraz najmodniejszą zabawkę. Jeżeli chodzi o pbf zachowujesz się jak dziecko. Zamiast usunąć tamte posty i nas ukarać (pomimo tego, że żaden punkt w regulaminie nie zabraniał trenowania u żółwia), zacząłeś rzucać kurtyzanami i innymi nieodpowiednimi słowami w każdego na swojej drodze. Straciłeś wielu świetnych graczy, tylko przez tą jedną noc. Zachowanie niegodne osoby w twoim wieku. Nie byłeś w stanie pokonać jednego trzynastolatka, który trzymał spokój i podawał argumenty bez grożenia banem, przeklinania i obrażania mnie. Na pewno taki chcę być kiedy dorosnę. Bezsilny wobec dzieci. Spójrz prawdzie w oczy. Przegrałeś ze mną i straciłeś wiele osób. Wiem, że teraz będziesz wciskał każdemu nowemu, który tu zajrzy, iż jestem heretykiem i kłamałem. Nie ważne co myślą inni. Ten tekst miał trafić przede wszystkim ciebie. Pomyślałem, że gracz, który zostawił tu całkiem duży ślad, powinien zostawić też ślad na tobie.

Pragnę Ci też powiedzieć, że jeżeli usuniesz tego posta, wtedy pokażesz mi i każdemu komu pokażę tę wiadomość, że zostałeś pokonany przez trzynastolatka.

A i powiedziałeś mi, iż mnie nienawidzisz. Cóż, ja ciebie nie nienawidzę. Jestem zbyt dojrzały by żywić nienawiść do kogoś przez internet.

PS: Tarrip, pamiętasz kiedy dostałem bana na SB? Zapytałem Ci się, czy mnie obgadują za moimi plecami. Odpowiedziałeś, iż nie wiesz, bo Cię nie ma na SB. Wiem, że kłamałeś. W tym samym momencie, w którym napisałeś o swojej nieobecności na forum, zacytowałeś to na chacie by mnie wyśmiać. Chcę Ci tylko pokazać, że wiem o tym

16 wrz 2015, o 16:28
Administrator

Siła: 30
Szybkość: 31
Energia: 10
Wytrzymałość: 20
Punkty życia: 280
Punkty Ki: 100
Poziom Mocy(PL): 364
PT: 15
CP: 91
Mam nadzieję że długo płakałeś. Nie wiem w jakim sposób przegrałem z tobą? Wcale nie boli mnie że sobie poszliście, po prostu nie pasuje wam to nara i tyle. Takie życie.

Przyjdą inni, a denerwujących i aroganckich gówniarzy, którzy kiepsko piszą i zakładają maskę dobrego i sprawiedliwego, kiedy tylko nie potrafią spojrzeć nigdzie wyżej niż im pozwala arogancja, wcale nie potrzebuje. Ludzie odchodzą i przychodzą, norma. A i nie prowadź dalej sesji na innych forach bo tak sobie ci idzie.

Druga kwestia że nie będę usuwał postów i grzecznie głaskał po główce "tak, tak źle zrobiliście ale nic się nie stało" BO SIĘ STAŁO. Także skoro opuściłeś to forum to raczej nie ja przegrałem. Powodzenia ;)

16 wrz 2015, o 23:20
Half-Saiyan

Siła: 8
Szybkość: 13
Energia: 6
Wytrzymałość: 5
Punkty życia: 70/70
Punkty Ki: 60/60
Poziom Mocy(PL): 125
PT: 13
CP: 42
Z powodu ostatnich wydarzeń nie będę pisał postów jakiś czas.

@Tarrip Jak możesz mi to robić ;<

Obrazek

1 paź 2015, o 16:44
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6