Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Tarripowe innowacje v2 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry

Siła: 18
Szybkość: 24
Energia: 18
Wytrzymałość: 18
Inteligencja: 10
Punkty życia: 252
Punkty Ki: 180
Poziom Mocy(PL): 294
PT: 18
CP: 88
Post Tarripowe innowacje v2
To samo co w propozycjach tylko tu pytania będą. Więc tak:

1.
Wynikła ostatnio trochę niejasna sprawa z Ki Reiki na forum. Otóż w wymaganiach jest napisane, że by jej użyć trzeba mieć Kontrolę Ki. Wszystko fajnie ale jej koszt to 250 ki/runda.
Moje pytanie brzmi czy ja MUSZE mieć te 250 minimum by użyć jej na 1 turę czy dzień po rozpoczęciu gry mając 20 ki też mogę jej użyć tak samo na 1 turę. A nawet jeśli to co dalej się dzieje z moją postacią której ki spada poniżej 0 i to grubo bo na chwile obecną bym miał -150ki. Czy taka postać nie powinna umrzeć? W fabule Ki była postrzegana również jak kondycja. Im mniej się jej miało tym wojownik był słabszy. Więc streszczając to czy można w taki sposób używać technik czy nie gdy sie ma za mało ki. A jeśli można to co się dzieje z postacią która ma ujemne Ki.

2.
Dalej temat przemian etc. Jeśli chcemy użyć przemiany którą już mamy w sparingu/postach fabularnych/ nie fabularnych czy przygodach wlasnych to niema problemu jak sie domyślam.
Co jednak w przypadku gdy chce się osiągnąć przemianę. Np (abstrakcyjnie) mam 2k PL i chce false ssj osiągnąć. I chce to zrobić np w sparingu czy przygodnie własnej. Czy jest to możliwe czy musi to być w wątku prowadzonym z MG jak przygoda czy sesja czy chociażby turniej którego jeszcze nie było ale lepiej wiedzieć na przyszłość

Mieć ZAAKCEPTOWANĄ postać [ X ]
Zdobyć WSZYSTKIE wojenne osiągnięcia [ X ]
Być NAJSILNIEJSZYM saiyan-jinem [ X ]

23 sie 2015, o 13:57
Administrator

Siła: 30
Szybkość: 31
Energia: 10
Wytrzymałość: 20
Punkty życia: 280
Punkty Ki: 100
Poziom Mocy(PL): 364
PT: 15
CP: 91
Post Re: Tarripowe innowacje v2
1. Jak spada ci do 0 ki to aura się wyłącza. Ja nie mam bazowo 250ki ale mogłem użyć ki reiki bo ona daje 20 do energii, więc jak będziesz mieć razem z Ki Reiki tyle by posiadać 250 energii na ture to możesz na jedną turę aktywować.
W fabule im mniej ki tym byli słabsi ale to jest forum i takie kwestie trzeba trochę inaczej obracać, od tego masz HP, jak spadnie ci do 0 to umierasz.

2. No niby nie ma nigdzie zabraniania zdobywania przemian ale jest to moim zdaniem bardzo tanie i słabe... Inna kwestia że JA jestem od czytania przemian i będę raczej w stosunku do tego surowy i jak mi się nie spodoba to masz problem, a przemiany w przygodzie własnych będą miały zawsze jakimś - do oceny. :P

24 sie 2015, o 11:45
Mistrz Gry

Siła: 18
Szybkość: 24
Energia: 18
Wytrzymałość: 18
Punkty życia: 252
Punkty Ki: 180
Poziom Mocy(PL): 294
PT: 18
CP: 88
Post Re: Tarripowe innowacje v2
Czyli teoretycznie rzecz biorac postac ktora ma 5-6 enegrii ki moze uzyc Ki Reiki na 1 ture? Bo dostanie +20 i bedzie miala 250-260 ki?

Mieć ZAAKCEPTOWANĄ postać [ X ]
Zdobyć WSZYSTKIE wojenne osiągnięcia [ X ]
Być NAJSILNIEJSZYM saiyan-jinem [ X ]

24 sie 2015, o 12:30
Administrator

Siła: 30
Szybkość: 31
Energia: 10
Wytrzymałość: 20
Punkty życia: 280
Punkty Ki: 100